O Nás

 

Slider

 

 

Augusto je internetový obchod s ručně šitými látkovými produkty a zároveň místo, kde nejste limitování aktuální nabídkou.

U nás se nemusíte spokojit se slovy „něco takového jsem si představovala“. Chceme Vám pomoci Vaše představy vyplnit podle Vašeho gusta a čekáme na Vaše vlastní nápady a požadavky s otevřenou náručí.

Nenechte se odbít současnou nabídkou na trhu, vymýšlejte si, představujte si, nikdo neví líp, co k Vám sedne, než Vy sami. 

Za Augustem stojíme my, dvě sestry, každá trochu jiná, s jinými zálibami a volnočasovou náplní. To, že jsme se sešly obě dvě nad šicím strojem je pro nás skvělá příležitost trávit čas společně nad něčím, co nejenom dělá radost nám, ale může udělat radost i někomu jinému. Přejeme si, aby to podobně měli i naši zákazníci a našli si u nás něco, co doplňuje jejich jedinečnou osobnost.

Zuzka zastupuje minimalistickou stránku Augusta. Jednoduchost a severský minimalismus ji strhl při pobytu v Dánsku. Tam vystudovala zvukový design a v současné době se s radostí chytá hudebních příležitosti všeho druhu. Nejčastěji si s Vámi povídá o objednávkách přes facebook, email nebo při osobních schůzkách.

Já vidím Augusto, jako místo nekonečných možností. Někdy zákazník přijde s poptávkou, na kterou bychom samy nikdy ani nepřišly a to mě hrozně baví. Je správné, že lidi ví, co chtějí, protože se vždycky dá najít cesta, jak jim jejich přání vyplnit. Nejdůležitější je pro mě komunikace se zákazníkem a jejich spokojenost a tak bych všem ráda vzkázala: Pište, ptejte se, zkrátka se na nás nebojte obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo problémem. Jsme tu pro Vás a každý náš zákazník je mnohem víc než pouze číslo objednávky.  – Zuzka

 

Kačka je naše raketová myš za šicím strojem, odkud dodává do prodeje Vaše oblíbené funky věci rychlosti blesku. Miluje tanec a kreativní zábavu všeho druhu. Kačka má v rukou všechny počty, fakturování a spolehlivě hlídá termíny tak, abyste vše dostali včas.

Šití miluji, ale jako každá šatní skříň, i ta moje má své limity. Díky tomu, že vzniklo Augusto, můžu vytvářet každý den nové věci a dělat s nimi radost jiným lidem. A to je na tom to nejhezčí. – Kačka